BORDSLAMPA, stomme i mässing och trä, Borens AB Borås, 1900-talets andra hälft.

206749. BORDSLAMPA, stomme i mässing och trä, Borens AB Borås, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 51 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 51 cm.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 1 212