SKÅLAR på FOT, 3 st, pressglas, 1900-talets första hälft.

206734. SKÅLAR på FOT, 3 st, pressglas, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 18-23,5 cm.

Bruksslitage. Nagg. En med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18-23,5 cm.

Antal besök: 529