PIGTITTARE, nyrenässans. 1800-tal.

206704. PIGTITTARE, nyrenässans. 1800-tal.

Lådspegel i bonad ek med reliefdekor, kolonner
Vippbar spegel och låda
Höjd 45 cm
Bredd 36 cm
Djup 21 cm.

Smärre slitage. Repor och bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vippbar spegel och låda
Höjd 45 cm
Bredd 36 cm
Djup 21 cm.

Antal besök: 985