LANTERNA, koppar och glas, Dahlstedt & Svensson, Stockholm, 1900-talets första hälft.

206685. LANTERNA, koppar och glas, Dahlstedt & Svensson, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Elektrifierad. Höjd ca. 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 198