VERNER MOLIN. "Lyftande änder, höstkväll vid Tåkern", krita, signerad o daterad Paris -32.

20663. VERNER MOLIN. "Lyftande änder, höstkväll vid Tåkern", krita, signerad o daterad Paris -32.

27 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 139