SERVERINGSVAGNAR, 2 st, senare delen av 1900-talet.

20653. SERVERINGSVAGNAR, 2 st, senare delen av 1900-talet.

Längd 72 resp 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 72 resp 75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 234