OLOF ARBORELIUS. Vallflicka, olja på pannå, monogramsignerad OA.

206538. OLOF ARBORELIUS. Vallflicka, olja på pannå, monogramsignerad OA.

Olof Arborelius, Sverige (1842-1915)
19 X 25,5 cm.

Olof Arborelius (1842–1915)

Gör en kostnadsfri värdering!

19 X 25,5 cm.

Olof Arborelius (1842–1915)

Antal besök: 15 274