RAGNAR SANDBERG. Figurer, blandteknik på papper, signerad R.S.

206486. RAGNAR SANDBERG. Figurer, blandteknik på papper, signerad R.S.

27 x 20 cm.

Skador.

Ragnar Sandberg (1902–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 20 cm.

Skador.

Ragnar Sandberg (1902–1972)

Antal besök: 1 286