FICKUR, urtavla märkt Hiram, triangelformad boett med frimurarsymboler, 1900-tal.

206450. FICKUR, urtavla märkt Hiram, triangelformad boett med frimurarsymboler, 1900-tal.

Urtavla märkt, Hiram, diameter ca 25 mm.
Urverk omärkt, ankargång.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverk omärkt, ankargång.

Slitage.

Antal besök: 1 799