SPEGELBYRÅ, björk, 1900-talets förta hälft.

20643. SPEGELBYRÅ, björk, 1900-talets förta hälft.

Två lådor. Längd 106 bredd 51 höjd 150 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 726