KÖKSBORD med bokunderrede och Perstorpsskiva, 1960-tal.

206325. KÖKSBORD med bokunderrede och Perstorpsskiva, 1960-tal.

Höjd 74 cm, bredd 70 cm, längd 89 cm, längd med utfällda klaffar 148 cm.

Fläckar på bordsskiva, klaffar. Repor, små slagmärken på underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 670