KRUKA samt URNA, cloisonné, Japan, 1800/1900-tal.

206304. KRUKA samt URNA, cloisonné, Japan, 1800/1900-tal.

Polykrom dekor av växter, fåglar samt drakar. Höjd 17-25 cm.

Slitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre repor.

Antal besök: 830