FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-talets förta kvartal.

206295. FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-talets förta kvartal.

Höjd 60 cm.
Glashus modell Lötz.

Glasrör med spricka.
Små nagg på glaskupans fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.
Glashus modell Lötz.

Glasrör med spricka.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 690