BYRÅAR/SÄNGBORD, omkring 1900-talets mitt.

206226. BYRÅAR/SÄNGBORD, omkring 1900-talets mitt.

Med lådfronter av teak, längd 42, bredd 29, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 697