NOTSTÄLL, omkring 1900-talets mitt.

206220. NOTSTÄLL, omkring 1900-talets mitt.

Mahogny, Längd 43, bredd 35, höjd 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 606