DOCKOR 3 stycken. Bland annat Sköldpadda och Cellba.

206169. DOCKOR 3 stycken. Bland annat Sköldpadda och Cellba.

Längd 38, 43 och 67.

Sköldpadda med skadad torso, Cellba slitage och massadockan med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38, 43 och 67.

Antal besök: 724