DANIEL LEBIER. "Le vase vide". Olja på duk, signerad.

206045. DANIEL LEBIER. "Le vase vide". Olja på duk, signerad.

Ca. 38x55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 38x55 cm.

Antal besök: 1 039