SKÅL, stengods, Per Hammarström, Strängnäs, signerad och daterad -90.

206031. SKÅL, stengods, Per Hammarström, Strängnäs, signerad och daterad -90.

Ca. höjd 14,5, diameter 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 807