Bestående av: 2 tårtspadar, 1+1 köttknivar, 2 smörknivar, 10 dessertgafflar, 12 dessertknivar, 12 dessertskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 förrättsgafflar, 12 förrättsknivar, 12 kaffeskedar, 8 teskedar, 12 tårtgafflar, 6 mindre gafflar, osthyvel, såsslev, sockersked, 4 udda delar medföljer.
Slitage, repor, delvis gravyr.