YTTERFODER, 3 st, YTTERFODER, 3 st, stengods, "Millesgården" samt "Liljekonvalj", Gustavsberg.

205966. YTTERFODER, 3 st, YTTERFODER, 3 st, stengods, "Millesgården" samt "Liljekonvalj", Gustavsberg.

Höjd ca 16 - 16,5 cm.

Slitage, hårspricka, defekt/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 - 16,5 cm.

Antal besök: 710