MARIANO ANDREU. Utan titel.

MARIANO ANDREU. Utan titel.
2059408. MARIANO ANDREU. Utan titel.

Litografi
Signerad och med motivering ”Bon a tirer”
31 x 21 cm.

Foxing och oxidation på papper. Förgylld träram Ej undersökt utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
31 x 21 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 497