PARTI METALL; koppar, mässing och nysilver mm.

20592. PARTI METALL; koppar, mässing och nysilver mm.

Bla Teburk i tenn av Edvin Ollers
Hink med lock, Skultuna
Bestick i nysilver
Ljusstakar mm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hink med lock, Skultuna
Bestick i nysilver
Ljusstakar mm.

Slitage och skador.

Antal besök: 829