FIGURINER (4), keramik/porslin.

205885. FIGURINER (4), keramik/porslin.

Madonna, Gerold Porzellan
Naken flicka, Västtyskland. Höjd 24 cm
Beswick-hundar, 18/1900-tal.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Madonna, Gerold Porzellan
Beswick-hundar, 18/1900-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 666