Madonna, Gerold Porzellan
Naken flicka, Västtyskland. Höjd 24 cm
Beswick-hundar, 18/1900-tal.
Smärre slitage.
Madonna, Gerold Porzellan
Beswick-hundar, 18/1900-tal.
Smärre slitage.