RESEGRAMMOFON. 1900-talets första hälft.

205884. RESEGRAMMOFON. 1900-talets första hälft.

Svart väska med grammofon och pick-up stämplad Special Electro 24, Solbring Foreign
Ihoppfällt skick,
Höjd 13 cm
Längd 46 cm
Djup 34 cm.

Bruksskick
Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihoppfällt skick,
Höjd 13 cm
Längd 46 cm
Djup 34 cm.

Bruksskick
Nyckel saknas.

Antal besök: 941