VAS i glas. Luigi Mandruzzato för Murano, 1960/70-tal.

205876. VAS i glas. Luigi Mandruzzato för Murano, 1960/70-tal.

Fasettslipad skål i blå och klar glasmassa
Höjd 7,5 cm
Diameter 15,5 cm.

Bruksskick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 cm
Diameter 15,5 cm.

Bruksskick, repor.

Antal besök: 2 182