BYRÅ samt BORD, 1900-tal.

BYRÅ samt BORD, 1900-tal.
205850. BYRÅ samt BORD, 1900-tal.

Bord. Läng 40, bredd 40, höjd 56,5 cm
Byrå. Längd 33, bredd 31,5, höjd 71 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 786