SKÅL, glas, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors, 1900-talets mitt.

205846. SKÅL, glas, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors, 1900-talets mitt.

Längd 39 cm, bredd 33 cm, höjd 12,5 cm.

Smärre bruksslitage, repor på undersidan av botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 660