TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, aluminium, 1900-talets sista hälft.

205797. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, aluminium, 1900-talets sista hälft.

Bord diameter 70, höjd 65 cm
Stolar sitthöjd 41, rygghöjd 85 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord diameter 70, höjd 65 cm

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 279