TAKAMPEL, mässing och glas, orientalisk, 1900-talets första hälft.

205749. TAKAMPEL, mässing och glas, orientalisk, 1900-talets första hälft.

Höjd cirka 65 cm ( till tak ).
Elektrifierad.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elektrifierad.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 682