BRÄNNVINSCHATULL, med FLASKOR, 3 st, omkring 1900.

205727. BRÄNNVINSCHATULL, med FLASKOR, 3 st, omkring 1900.

Flaskor med etsad dekor, höjd ca. 19 cm.
Schatull, längd ca. 24 cm.
Lock med monogram.

Bruksslitage. Flaskor med smärre nagg.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Schatull, längd ca. 24 cm.
Lock med monogram.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 814