RULLGARDIN, Berns salonger med unionsflagg, 1900-talets första hälft.

205718. RULLGARDIN, Berns salonger med unionsflagg, 1900-talets första hälft.

Ca. 135x113 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 135x113 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 912