PARTI, Glas, Kristall, 8 delar.

205713. PARTI, Glas, Kristall, 8 delar.

1 dekorerad glaskaraff signerad Boda B Vallien, höjd 27,5 cm. 2 karaffer höjd 21 och 26 cm. 1 tillbringare höjd 27 cm. 2 skålar diameter 23 och 15 cm. Samt sockerskål och vas.

Smärre avlagringar. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 675