1 dekorerad glaskaraff signerad Boda B Vallien, höjd 27,5 cm. 2 karaffer höjd 21 och 26 cm. 1 tillbringare höjd 27 cm. 2 skålar diameter 23 och 15 cm. Samt sockerskål och vas.
Smärre avlagringar. Åldersslitage.