MATTA, orientalisk, Serabend, 1900-talets andra hälft, 330x215 cm.

20547. MATTA, orientalisk, Serabend, 1900-talets andra hälft, 330x215 cm.

Röd botten.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd botten.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 265