ALEXANDER LANGLET. Bonde plöjer åker, olja på duk, signerad Alexander Langlet -33.

20537. ALEXANDER LANGLET. Bonde plöjer åker, olja på duk, signerad Alexander Langlet -33.

49x64 cm.

Alexander Langlet (1870–1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

49x64 cm.

Alexander Langlet (1870–1953)

Antal besök: 1 704