LARS NORMAN. (2) olja på pannå samt gouache, en signerad.

205338. LARS NORMAN. (2) olja på pannå samt gouache, en signerad.

Ca 18x10 cm respektive 18x13 cm.

Oljemålningen med blyertsstreck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 392