SERVIS, Rörstrand, Blå vinge.

SERVIS, Rörstrand, Blå vinge.
205327. SERVIS, Rörstrand, Blå vinge.

12 djupa tallrikar diameter 21 cm. 2 mattallrikar diameter 24 cm. 7 assietter diameter 21 cm. 2 uppläggningsfat 32 samt 36 cm.
3 skålar diameter 16 - 23 cm. 3 kaffekoppar med ett fat. 1 tillbringare höjd 18 cm. 5 småfat diameter 17 cm.

Nagg finnes. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg finnes. Åldersslitage.

Antal besök: 3 703