TRÄDGÅRDSBORD, Elsa Stackelberg, Fri form, 1900-tal.

205301. TRÄDGÅRDSBORD, Elsa Stackelberg, Fri form, 1900-tal.

Furu. Lös överdel på kryssunderrede. Längd 60, bredd 94, höjd 54.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 966