PLUNTA, samt snapsglas, 5 delar, med Gustav III monogram, 1800/1900-tal.

205280. PLUNTA, samt snapsglas, 5 delar, med Gustav III monogram, 1800/1900-tal.

Plunta höjd 20 cm
Snapsglas höjd 8,5 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plunta höjd 20 cm
Snapsglas höjd 8,5 cm.

Smärre repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 429