SILVERFÖREMÅL, totalvikt 316 gram.

205279. SILVERFÖREMÅL, totalvikt 316 gram.

13 bestick, 2 ringar.

Repor, gravyrer och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 bestick, 2 ringar.

Repor, gravyrer och slitage.

Antal besök: 429