HERRARMBANDSUR, Certina, Automatic, Town and Country.

205186. HERRARMBANDSUR, Certina, Automatic, Town and Country.

diameter med krona ca 33 mm.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter med krona ca 33 mm.

Repor, slitage.

Antal besök: 1 543