KARL-ERIK EKELIUS. FÅTÖLJER, 1 par, för JOC Vetlanda.

205137. KARL-ERIK EKELIUS. FÅTÖLJER, 1 par, för JOC Vetlanda.

Träunderrede. Brunlädersits. Stämplade.

Åldersslitage. Skyddstyg undersida på en stol trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 394