CAMPINGSET, 4 stolar & bord, 1900-talets andra hälft.

205102. CAMPINGSET, 4 stolar & bord, 1900-talets andra hälft.

Stolar i stålrör, sits i canvas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 878