TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER, ett par, Elsa Stackelberg, Fri Form, 1900-talets andra hälft.

205096. TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER, ett par, Elsa Stackelberg, Fri Form, 1900-talets andra hälft.

Stomme i furu. Trissor på bakhjulet. Lösa dynor. Längd 87, bredd ca 66 cm.

Bruksslitage, dynor med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 807