Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, 1950/60-tal.
205065. FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, 1950/60-tal.
Stomme i teak.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stomme i teak.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 417