REGNMÄTARE, "Kronblom", gjutjärn, 1900-tal.

204941. REGNMÄTARE, "Kronblom", gjutjärn, 1900-tal.

Diameter 18, höjd 42 cm.

Bruksslitage, ytligt något anlupen, mätglas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18, höjd 42 cm.

Antal besök: 8 934