HALLAMPOR, 2 st, 1900-tal.

HALLAMPOR, 2 st, 1900-tal.
20493. HALLAMPOR, 2 st, 1900-tal.

Behängda med prismor, tot. höjd 52 resp. 30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 985