SKÅLAR, 2 st, keramik, Jutta Björkqvist, 1900/2000-tal.

204917. SKÅLAR, 2 st, keramik, Jutta Björkqvist, 1900/2000-tal.

Höjd ca. 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 050