STURE JOHANNESON. Pot. Not Pot. Serigrafier. Signerade Sture J, daterade -04 och numrwrade 280/300.

204867. STURE JOHANNESON. Pot. Not Pot. Serigrafier. Signerade Sture J, daterade -04 och numrwrade 280/300.

2x36x48 cm

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

2x36x48 cm

Oramade.

Antal besök: 1 549