ÅKE WICKSTRÖM. Vinterlandskap med hus och figurer. Olja på duk, signerad.

204712. ÅKE WICKSTRÖM. Vinterlandskap med hus och figurer. Olja på duk, signerad.

129x104.

Dukskada.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

129x104.

Dukskada.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 655